Кого підтримує “Авто Євро Сила”

1037
переглядів

На передодні виборів президента в нашій країні майже всі процеси зосереджені навколо цього, особливо в наш час, час змін.

Але при цьому ми розуміємо, що життя не зупиняється і боротьба за свої права потребує продовження і в багатьох інших сферах наших українських реалій.

Хочу звернути увагу на проблему, за весь час існування якої, її постійно паплюже, зневажає та ігнорує влада, нав’язуючи свою інтерпретацію громадянам України.

Це проблема “євробляхерів” – вільнодумців, які все ще існують і боряться за права усіх пересічних українців їздити на комфортних сучасних автівках, а не на майже згнилих корчах.

Одна незначна подія в моєму житті змусила мене звернути увагу на цю проблему і вивчити її глибше. Ті всі питання про давність авто двохтисячних років і забрудненість ними повітря, просто смішно звучить в моїй голові коли я переходжу пішохідний перехід, а перед ним ледве зупиняється старезний жигуль, з незадоволеним обличчям водія. А після того як я пройшла, ще 5 хвилин не може завестись, утворюючи колапс на дорозі. Я йду далі чую це все позаду і думаю “Вибач чоловіче, я ж не знала що все так погано! Почекала б поки проїдеш…”

На чолі  цього нестримний руху всім відома громадська організація “Авто Євро Сила”, не буду їх піарити, лише скажу, що хлопці досить цілеспрямовані, мають конкретні завдання і всі перспективи для їх досягнення.

За час цієї боротьби зроблено багато і хоч майже з усіх інформаційних джерел л’ється бруд про їхню діяльність і інтереси, вони керуючись законами та міжнародними нормами, розширюють кожному українському водію можливості для придбання достойного авто.

Те що влада всіма методами, в тому числі не завжди законними, перешкоджає українцям користуватись доступними в цивілізованому світі благами, змушуючи радіти тому, що маємо, присікаючи на корні будь-які волевиявлення та спроби розвитку. Хіба це демократія? Хіба свобода? Воля людей?

Поспілкувавшись з лідерами руху, стає зрозуміло, що їхні завдання не “придумати нову схему”, не “бути розумнішими за інших”, а досягти кінцевої мети – зробити розмитнення автотранспорту доступним для кожного українця!!! Щоб вартість його складала не більше 40% від вартості авто! В порівнянні – зараз вартість розмитнення становить 200%!!!

Щоб кожна молода людина, яка прагне працювати в Україні, забезпечувати свою родину тут, могла реалізовувати себе повноцінно за зароблені гроші. Щоб придбання авто не було, як щось з розряду “ Вау, та ти крутий! Де взяв грошей?” А стало все ж таки засобом пересування!

І щоб ті хто НЕ аналізує отриману інформацію з пропагандистських провладних телеканалів та інших джерел інформації, замислились – “Хіба я мушу платити перевищену в 2-3 рази ціну за авто, лише тому що так вирішила влада, яку я сам обирав? Куди йдуть ці кошти? Я що багатший за них? Хіба не можна переглянути умови розмитнення для свого народу?” І так далі…

Якщо всі обуряться і встануть проти провладних корупціонерів, прикордонної мафії, які користуючись своїм становищем обкрадають нас-українців на мільйони гривень кожної доби. Ми зможемо зруйнувати їхню відшліфовану систему. Саме для досягнення справедливості та руйнування чиновницького свавілля організувалося об’єднання громадян, яке  своїми рішучими діями та гучними протестами змушує тріпотіти не чисту на руку владу.

Лише уявіть ситуацію, що ви дуже хочете машину і це не є питанням “чи житло чи машина”, “чи здоров’я чи машина”, “чи власна справа чи машина”. А лише питання, яку саме я хочу модель, маючи бюджет в одну дві середні зарплатні.

 

Основний меседж – міркуйте над отриманою інформацією, аналізуйте та не стійте осторонь! Демократичну державу будує народ!

Автор: Квашина Дар’я