Політичні війни: Карплюк перекривав Бучу на вибори

340
переглядів
Вже на третій день після місцевих виборів, коли результати стали очевидними та в Ірпені зі значним відривом перемагають «Нові обличчя», дорогу біля ТЦ «Жирах» на вулиці Соборна відкрили! 

Як може бути пов’язані вибори та ремонт дороги?!
Маючи адмін ресурс команда Карплюка використовувала всі можливі методи, в переважній більшості незаконні, щоб продовжити своє правління в Ірпені, більш того мала намір закріпитись і в Бучі.
Але в Бучі представник від «Нових облич» пролетів зі свистом, не зважаючи на всі зусилля «наставників».


Тож одним з методів впливу на передвиборчий процес було створення дорожнього колапсу в Бучі через те що одна з основних доріг на Київ була повністю перекрита фейковим ремонтом колекторних труб.
Як сказав Федорук на сесії міської ради – керівництво КП «Ірпіньводоканал» і не приховувало, що вони діють за вказівкою зверху, мовляв: «коли скажуть тоді й закопаємо». На зауваження, що на цій ділянці зовсім нові труби і їх міняти не потрібно, вони не заперечували біль того погодились, що роботи не робляться, бо і не потрібні.

Така собі маніпуляція, політичні війни Карплюка та Федорука – куми міряються впливом!


Отже, коли фігури були розставлені, ремонт став не потрібний…Дорогу швиденько закопали і відкрили…


Нагадаємо, що дорогу повністю перекрили 8 жовтня, і розпочали ніби то ремонтні роботи на каналізаційному колекторі по вулиці Соборній в Ірпені, у зв’язку з чим було перекрито ділянку дороги на межі з Бучею.