Пожежа. Вишневе. Акварелі

26
переглядів

Евакуація людей з ЖК “Акварелі”. Гучна пожежа, яка трапилася 16 вересня у м. Вишневе. - на 13 поверсі новобудови, обурила мешканців житлового комплексу. Очікуючи пожежних рятувальників , бійці Департаменту охорони разом з мешканцями самостійно почали евакуйовувати людей. До приїзду рятувальної служби, люди вже очікували їх із гідрантами та повними відрами води. За даними рятувальників, обійшлося без потерпілих. Причини виникнення пожежі поки встановлюються. Відео очевидців Слідкуємо за перебігом подій... Підпишись! Будь в курсі конкретних подій, які стосуються тебе особисто: https://www.youtube.com/channel/UCtG1ZQI3Lmm6EHa27rvTKyg… https://www.facebook.com/centrJI/ Пиши до редакції, якщо знаєшь про факти корупції або маєш зауваження до місцевої влади pero.ukr@gmail.com #цжрукраїна #скандал #пожежа #діти #активісти #вишневе #автоевросила #детсад #хабар #корупция

Опубліковано Центр журналістських розслідувань Середа, 16 вересня 2020 р.
Евакуація людей з ЖК “Акварелі”. Гучна пожежа, яка трапилася 16 вересня у м. Вишневе. — на 13 поверсі новобудови, обурила мешканців житлового комплексу.
 
Очікуючи пожежних рятувальників , бійці Департаменту охорони разом з мешканцями самостійно почали евакуйовувати людей. До приїзду рятувальної служби, люди вже очікували їх із гідрантами та повними відрами води.
 
За даними рятувальників, обійшлося без потерпілих. Причини виникнення пожежі поки встановлюються.
Відео очевидців
 
Слідкуємо за перебігом подій…
 
Підпишись! Будь в курсі конкретних подій, які стосуються тебе особисто:
https://www.youtube.com/channel/UCtG1ZQI3Lmm6EHa27rvTKyg
https://www.facebook.com/centrJI/
Пиши до редакції, якщо знаєшь про факти корупції або маєш зауваження до місцевої влади
pero.ukr@gmail.com
#цжрукраїна #скандал #садок #діти #активісти #буча #автоевросила #детсад #хабар #корупция