VII Всеукраїнський форум ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань

239
переглядів

15 червня відбувся VII Всеукраїнський форум ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань.

Захід зібрав юристів, адвокатів та суддів зі всієї країни, які практикують в цьому напрямку.

Урочисто відкрила захід Зоя Ярош, Президент ААУ, яка привітала всіх учасників, побажала плідної праці, нової практики та яскравих вражень і передала слово Віталію Мацелюху, Віце-президенту ААУ, який зауважив про актуальність форуму та його європейський вектор. Також з вітальним словом виступив Геннадій Пампуха, Голова Комітету ААУ з міжнародного арбітражу, Президент Європейської арбітражної палати.

Форум був поділений на три сесії, кожна з, яких була наповнена найактуальнішими темами, свіжими новелами та альтернативними питаннями. Кожен виступ проходив жваво та емоційно, розгортались професійні дискусії та ознайомлювались з думкою всіх бажаючих, в тих чи інших питаннях.

В перервах всі відвідувачі форуму пригостились смачною кавою, поспілкувались з колегами та задали індивідуальні питання спікерам.

На завершення всі учасники мали змогу відвідати цікавий та пізнавальний  майстер-клас на тему «Криптловалюти для адвоката: все, що необхідно знати».

Організатори вдячні всім учасникам, сподіваються, що захід приніс багато корисної інформації та практичних кейсів для роботи, які вже можна застосовувати у власній практиці.