Земельні махінації! Як сільский голова Гуральник готується до прийняття «земельного» Закону!

26
переглядів
Привласнили майже всі громадські місця у центрі села, не кажучи вже про списки земельних ділянок, які оформлені на підставних осіб.
Сільський голова села Дударків, що на Києвщині, Гуральник Микола Григорович та його родина, які окупували владу в селі.

Активісти села вже довгі роки боряться зі свавіллям сільського голови, який до речі, в супереч Закону не допускає їх до публічної інформації стосовно земельних, бюджетних та інших питань села.

Повне свавілля!

Зупинка в центрі села стоїть на території, яка вже у власності Гуральника Миколи Миколайовича, молодшого сина сільського голови та депутата Бориспільської районної ради. Досить привабливе місце для комерційної нерухомості!

А Поблизу ще одна ділянка, яка належить теж сину, але старшому — Володимиру Миколайовичу. На ній вже понад рік успішно працює кафе, здане Гуральником в оренду.

Але з цією ділянкою окрема історія. Сільський голова та його син, окрім того, що привласнили ласий шмат коммунальної власності села, ще й не сплатили жодної копійки особі, яка будувала дане приміщення за власний кошт. Обіцяли розрахуватись після будівництва, а згодом заявили, що платити не будуть. На всі вимоги забудовника відповідали, що в них міцні зв’язки з правоохоронцями і прокуратурою, тому довести нічого не зможе. Нині з цього питання відкрите кримінальне провадження.

Це не значна частина махінацій з сільською землею!

Наприклад, жителі гуртожитків, які стоять майже в самому центрі села вже не матимуть можливості приватизувати свої сараї, гаражі і інші прибудови, якими користуються довгі роки, оскільки ця земля вже привласнена Головою земельної комісії Дударкова – Клиштою Світланою Миколаївною.

А от перед сільським клубом , будь-якого дня може з’явитись магазин або інша комерційна нерухомість, оскільки і ця територія вже належить «банді Гуральників».

І ще — значна частина місцевого ринку теж вже приватизована і не факт, що через пів року не приватизується повністю…

Найцікавіше!!! Площа біля церкви з дитячим майданчиком вже теж у приватній власності, і кого б ви думали? – свасі сільського голови Дикій Ірині Вікторівні.

Хоча сільський священик запевняє що в нього домовленість з сільською. Радою і територія належить церкві, але по факту документи говорять про інше.

Всі «земельні досягненя» Гуральника Миколи Григоровича та його близьких, не перерахуєш так просто, ми взяли лише найболючіші для громади.

Активісти проводять в селі роз’яснювальні роботи, закликають місцевих звернути на цю проблему увагу і не допустити повного розкрадання землі їхньої громади.

Ми ж звернулись до сільського землевпорядника, щоб той роз’яснив нам чи законе таке привласнення, чи приймав він участь у цьому деребані. А також ми звернулись до керівника Бориспільського районного відділу архітектури та містобудування. Показали йому фото і почули його думку, щодо даного факту.

Тож будьте уважні до місцевої влади, за тим що вам побудували нову зупинку або облаштували дитячий майданчик, може критись масове розкрадання власності вашої громади!

Підпишись на наш канал і став лайк: https://www.youtube.com/channel/UCtG1ZQI3Lmm6EHa27rvTKyg?view_as=subscriber

Слідкуй за розслідуваннями, можливо вже скоро ми розкажемо про приховані факти і твого населеного пункту!

А якщо знаєш такі факти, пиши нам. https://www.facebook.com/centrJI. pero.ukr@gmail.com

#влада #деребан #корупція #земля #розкрадання #політика #українськесело #корупціонер #прокуратура #вкрав #цжр #цжрукраїна #масштабнерозкрадання #злодій #заграти #геть