107 смертей за добу від covid-19: Ситуація сягає піку

243
переглядів
Станом на 13 жовтня виявлено 5 133 нових випадків хворих на ковід, та 107 смертей. Найбільша кількість інфікованих виявлена у Харківській області — 439, та в Києві — 397 випадків.
На даний момент в лікарнях, виділених від хворих на COVID-19, із 34 тисяч ліжок, вже зайнято 21 тисяча — ситуація сягає піку.
Головний санітарний лікар Віктор Ляшко наполягав переглянути протиепідемічні заходи в Україні. Тому, на засіданні Кабміну 13 жовтня, Ляшко запропонував продовжити карантин до 31 грудня.
Також Міністерством освіти було рекомендовано запровадити дистанційне навчання в закладах вищої та професійної освіти з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року.
Та поки влада приймає обмежувальні заходи, у світі ведеться боротьба за винахід вакцини проти коронавірусної інфекції.
Фармацевтична компанія Johnson & Johnson проводить вже третій та завершальний етап випробування вакцини. Але тестування припинилося, через виявлення невідомого захворювання у чоловіка, який раніше отримав щеплення. Інформація про пацієнта та важкість його хвороби не розголошують.
Коли з’явиться вакцина — невідомо. Отже, залишається дотримуватися усіх карантинних обмежень, щоб вберегтись від хвороби.