Суддя трудоголік. В наш час це рідкість!

625
переглядів

У мене більше риторичне висловлювання, але стосується воно конкретного судді , 
От скажіть, де логіка?! – суддя розглядає справу, яка очевидно ніяк не склеїться до купи, бо свідки вперто не йдуть свідчити, прокурор включає “блондинку” і не виконує свої прямі обов’язки, вже не вперше і не вдруге, навіть… Ситуація тягнеться вже більше 6 місяців!
Весь цей час людина сидить у СІЗО, без усяких на то належних доказів… І на черговому судовому засіданні цього неквапливого процесу, суддя назначає наступні дати наших регулярних зустрічей. Звучить це приблизно так — «Давайте на 2 травня! Можна було б і на 25 квітня, але це ж чистий четвер, навряд чи свідки прийдуть…”

Увага питання – А, 2го травня більше шансів, що вони прийдуть, якщо це буде державний вихідний?! Або ж, навіть просто 2е травня після 1го?!?!

Люди! Чистий четвер! Хтось святкує його по особливому? Відміняє всі свої справи? Робить вихідний? Чи просто не йде на роботу?

Тут скоріше, на травневі свята, більшість українців, забуває про роботу!
Але не шановний суддя Тиханський! Він справжній трудоголік!

І після такого унікального судження вже по іншому сприймаються усі його “ніби то” людяні висловлювання, на кшталт “Давайте не будемо затягувати справу, адже людина сидить в СІЗО, і нам скоріше потрібно вирішити щось з його долею!”…