Не знайти кінців СБУ-ГПУ_Акція під стінами СБУ 16 вересня 2019 року

602
переглядів

Усі спроби рідних і друзів зв’язатись з затриманими, яких утримують в ізоляторі тимчасового тримання з порушенням усіх законних строків, марні!

У відповідь на порушення прав людини, особи що перебувають в СБУ оголосили про голодування!

НАгадаємо, раніше ми писали, що ГПУ затримала молодих хлопців з обвинуваненням про торгівлю наркотичними засобами, при цьому не долучила жодних аргументованих доказів.

Вже понад пів року їх тримають під вартою у СІЗО, без будь-яких на то причин, окрім того, у серпні 2019 року їх було перевезено до ізолятора тимчасового тримання СБУ ( тримання в даному приміщенні не має перевищувати 3 діб).

Затримані не мають зв’язку з рідними та частково з адвокатами, їх погано годують та здійснюють моральний тиск, для того щоб вони пішли на угоду і визнали провину — за словами адвоката.

У захисників є рішення суду, яке зобов’язує повернути затриманих до Лук’янівського СІЗО, але цей документ всіляко ігнорується спец службами.

Окрім того, представники СБУ заявляють, що відношення до справи не мають, а прокурор ГПУ по цій справі відхрещується від повноважень…

Чи прийде справедливість в ці структур, зі зміною керівництва? Чи має реальний вплив Головний Прокурор країни на те беззаконня, що відбувається в його відомстві?

Ці питання не дають спокою родичам та друзям молодих людей,  які втратили свої права потрапивши за стіни спец служб.