Отримати «безкоштовну» землю від держави можна!

704
переглядів
Поки політики вирішують чи розпродувати українську землю, пересічні українці змушені доводити своє Конституційне право на безоплатну земельну ділянку у суді.

Київський окружний суд розглянув справу 320/5071/19 за позовом громадянки Максимюк, яка прагне використати своє право на отримання безоплатної земельної ділянки від держави, тобто отримати землю в селі Сухолуччя, Київської області.


Ця історія тягнеться вже більше двох років, маючи відомості про вільну землю в даному селі, Максимюк подала клопотання згідно Земельного кодексу України, про виділення їй земельної ділянки з вказанням конкретного місця розташування. На що отримала відмову від сільської ради, яка ґрунтувалася лише на тому, що вона не жителька даного села, що не є законною підставою у відмові.

Далі були повторні клопотання, численні відмови… Так тривало до поки сільська рада взагалі не виділила дану ділянку іншій особі, яка в результаті так і не оформила право власності. Ця процедура була досить сумнівна і напевно мала на меті забронювати на деякий час дану земельну ділянку, щоб взагалі прибрати об’єкт спору поки йдуть суди.


Але, прийнявши до уваги всі обставини справи суд прийняв рішення на користь позивачки! Постановив — повторно проголосувати і виділити земельну ділянку Максимюк.

І це ще не щасливий фінал, боротьба триває адже Сухолучцька сільська рада має право подати до апеляції, а потім і до касації. Єдине що точно зрозуміло вже , це те що представники органу місцевого самоврядування які всіляко уникають виділення земельних ділянок громадянам, напевно мають свої інтереси в цьому питанні, і готові порушувати Закони України за для особистої вигоди.

#цжр #земля #суд #корупція