Акордеоніст-хабарник Осипенко! Повернення блудних «регіоналів»

887
переглядів

Осипенка Ігоря Івановича, висунув свою кандедатуру на посаду директора обласного театру, будучи замісником начальника управління з питань комунальної власності та жкг в Київській обласній раді.

Київський обласний академічний театр ім. П.К. Саксаганського функціонує вже понад 80 років. Його особливість в тому що він єдиний в своєму роді на теренах усієї Київської області, тож і охоплює всі міста, селища і села.

Бувший «регіонал» Осипенко Ігор Іванович теж артист, музикант, учень самого Яна Табачника. Хоча театралом він ніколи і не був.
До то ж, Осипенко має досить сумнівну біографію! Ще у 2012 році він будучи членом партії Регіонів, займав посаду начальника управління культури та туризму Київської облдержадміністрації, в той же період він був засуджений за хабар у розмірі 240 тис. дол.

Нині скориставшись зміною влади Осипенко успішно повернувся в політику і активно просувається по кар’єрним сходам.

Що ж до театру, то складається враження, що тут остро стоїть питання змінити керівника будь-якою ціною, не зважаючи на норми Закону.

Представники Київської обласної ради заявляють про намір розвивати театр. ОДНАК сумнівів додають наполегливі, протизаконні дії щодо нинішнього керівника театру, який і вивів установу на достойний рівень, збільшивши прибутки в рази, але не став ділитись з провладними.