Акція активісти АвтоЄвроСили біля Верховної Ради

638
переглядів

Під стінами Верховної Ради представники АвтоЄвроСили з усієї країни, зібрались для того щоб нагадати про себе та прискорити процес прийняття Закону про доступне розмитнення.

Люди вимагають пришвидшити бюрократичний процес, щоб встигнути прийняти Закон в дев’яносто денний термін, поки триває відтермінування штрафів за нерозмитнені авто.

На даний час законопроект перебуває в міністерстві фінансів і для повного його затвердження у всіх інстанціях потрібно ще понад пів року.


До активістів вийшов Голова Комітету податкової, митної та фінансової політики — Данило Гетманцев, він запевнив про сприяння у вирішенні даного питання.

Народні депутати  від Партії «Слуга народу» запропонували створити спільну групу для більш ефективної роботи в цьому напрямку.

Громадяни розуміючи важливість таких зібрань, стояли до поки отримали відповідь від Прем’єр-Міністра Гончарука про особистий контроль виконання даного питання.

Також активісти піднімали питання щодо контрабанди на митниці та звільнення таких посадовців як Нєфьодов , голова Державної Митної Служби.

Українці переконані, що звільнивши митницю від корупції та авто-лобістів, питання справедливого розмитнення вирішеться одночасно і ставка складатиме менш ніж 35 % від вартості авто.