Апеляційний суд Києва, як і завжди «рішає»

59
переглядів

Зміни в країні йдуть, а Апеляційний суд Києва тримає свою буржуазну позицію до кінця!
Переважна більшість суддів не готові йти на відкритті стосунки з громадськістю, прагнуть уникати оприлюднення їхньої роботи, намагаються всіляко не допустити журналістів до засідання, всупереч Законам і Конституції. А все через душевний неспокій, який переслідує тих хто має за що…

Зіштовхнувшись з суддею Ігнотюком Олегом Володимировичем на судовому засіданні, журналісти отримали низку словесних обвинувачень та не приємних слів у свою адресу, оскільки суддя всіляко прагнув уникнути відеофіксації засідання. Ігнотюк вміло використав статтю КПК, вибірково зачитавши потрібні слова, тим самим спробував натиснути на журналіста і перервати відеозйомку.

Той інтерес, який виник у нас до справи, щодо якої й було скандальне засідання, ще більше розгорівся, оскільки судді та державні обвинувачі проявили себе в повній красі. Засідання було перенесено на тиждень, оскільки не з’явився прокурор, не було доставлено обвинувачених з СІЗО, не з’явилось можливості провести відео конференцію та багато інших формальних причин.

І це не просто збіг обставин! Як з’ясувалось, така ситуація триває вже понад два роки, особи затримані й перебувають в СІЗО, а прокурори тим часом всіляко тягнуть розгляд справи, уникаючи справедливого судочинства.
Ще й досі не надано жодних прямих доказів вини громадян, не допитано свідків і не встановлено жодних інших фактів.

Чого чекають прокурори можна здогадатись і без деталей справи. А ось чи причетні до цього судді, будемо з’ясовувати наступного тижня, вже 27 серпня відбудеться судове засідання, на якому вирішиться доля осіб, які вже відсиділи задарма два з половиною роки в СІЗО… Чи скасує Апеляційний суд рішення першої інстанції про запобіжний захід тримання під вартою, враховуючи всі аргументи адвокатів?!

Більше деталей по справі після засідання!