Чи справді депутат – слуга народу?!

428
переглядів

Жити поряд з народним депутатом в передмісті Києва, у типовому багатоквартирному будинку це реалії Верховної Ради майбутньої України, чи лише потрібна картинка для виборців 95-го округу, на якій депутат звичайний сусід та проста людина?

Хто такий Горобець Олександр Сергійович? Це питання і варіанти відповідей на нього активно поширюються в мережі, вже останні два тижні.

Це кандидат від свіжоствореної політичної партії, метою якої є докорінно змінити стару систему і служити виключно народу.
Тобто, депутат в Раді – це слуга народу!
Звучить дуже позитивно і перспективно для українців, а чи справді це так?
Чи ідея партії охоплює всіх її кандидатів, чи все ж таки є люди, які просувають свої інтереси…

Офіційна біографія є у відкритому доступі і її може почитати кожен охочий…

Що ж дійсно варто знати виборцям?!

Олександр Сергійович має три вищі освіти та один докторський ступінь.
Позиціонує себе як спеціаліст у сфері містобудування, адже довгий час працював в Департаменті містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації, а згодом і в Центрі державного земельного кадастру.
Свою кар’єру, в цих славнозвісних структурах, розпочав з начальника відділу баз даних держ реєстру і закінчив заступником директора.
Взагалі про «ДержЗемГео кадастр», як структуру, та її керівників ходять легенди, щодо їх оборудок та корупційних схем, періодично проводять резонансні розкриття та звільнення, але процес роздачі землі потрібним людям ніколи не припинявся. Займаючи провідну посаду в такій структурі, маючи впливових друзів-забудовників, позиціонувати себе як звичайного найманого працівника без особливих статків, це якось оманливо по відношенню до виборців, м’яко кажучи.
Але повернемось до біографії.
Покинувши досить хлібне місце, якщо так можна сказати, спробував себе у політиці, був не довгий час помічником народного депутата від партії “Наша Україна” Бута Юрія Анатолійовича. Цю посаду займав всього 3 місяці, це напевно пов’язано з переходом депутата до іншої політичної сили.

Найцікавішим для нас став період із життя Горобця Олександра Сергійовича з 2012 по 2017 роки включно…
За цей період, наш герой, змінив декілька керівних посад в державних установах, працюючи переважно у сфері землевпорядкування.
І вже тоді, Горобець зв’язав свою кар’єру з будівельним бізнесом, оскільки приймав активну участь у переоформлені комунальних ділянок під забудову багатоповерхівок та видавав дозволи на їх будівництво по Київській області, що не тільки сприяло активній забудові передмістя Києва, а й фінансовому добробуту самого Олександра Сергійовича.

А от у 2017 році Горобець Олександр Сергійович змінив профіль діяльності та почав працювати заступником директора на державному підприємстві “Укрспирт”, що відомо своїми шаленими об’ємами виробництва високоякісного спирту та  спиртовмісної продукції, при цьому є досить збитковим для держави. Це само по собі, наштовхує на думку про можливість захмарного незаконного збагачення.
Як результат такої роботи, на нашого фігуранта було відкрито кримінальне провадження, оскільки, як з’ясувалось, Горобець був не лише заступником директора, а й мав право підпису всіх документів. Що підтверджується письмовими доказами та дослідженнями державної аудиторської служби.
За той період роботи підприємства, коли Горобець виконував обов’язки керівника, було проведено закупівель більш ніж на 600 млн грн. При цьому більше ніж половину бюджетних коштів отримали компанії, які розташовані в Кіпрі або на Віргінських островах.
За даними прокуратури, надалі ці кошти були виведені і вкладені в будівництво багатоквартирних будинків.

На разі Горобець працює в ТОВ “Сфера житлобуд”, проживає, за його словами, в службовій квартирі. Мав власну квартиру в Вишневому, яку продав, з якихось не зрозумілих причин, і переїхав у службову…
Тоді постає питання, якщо квартира службова, то як надалі, можливо новоспечений депутат, збирається поєднувати роботу в Раді і роботу в ТОВ “Сфера житлобуд”?

Нібито нічого особливого – був досвід роботи в скандально відомій державній установі, був помічником депутата, має не закриту кримінальну справу за плечима, працює, ніби то, найманим працівником у забудовника, якому свого часу виділив землю і вклав кошти в його будівництво…
Але хіба то важливо для руйнування старої системи та майбутнього процвітання країни?!
Інформація є…Думайте та вирішуйте!