Аналізуй, обирай свідомо! 97 округ

180
переглядів

97 округ на Київщині відомий своєю привабливістю як для забудовників так і для бізнесменів, але чим цікавий цей регіон для депутатів?
На виборах у Верховну Раду жителі Броварського району будуть обирати свого представника серед 20 кандидатів, майже всі з них вже були в політиці або пов’язані з нею тим чи іншим чином.
Цікавим для нас став – Кищук Олег Євгенович. Про цього кандидата написано вже багато і позитиву і негативу, але для звичайного виборця не зрозуміло де правда, а де наклеп конкурентів. Ми спробували розібратись з цим.
Народився в Києві, у звичайній пересічній сім’ї науковців. Маючи далекоглядні плани на майбутнє та значні амбіції, вже зі студентства боровся за свої права, відстоював інтереси громади.
Нині, Кищук Олег відомий у своєму окрузі тим що був депутатом Броварської районної ради Київської області VI скликання. В травні 2014 року був обраний  головою Броварської районної державної адміністрації Київської області, на цю тему свого часу відбувся скандал, оскільки за словами активістів призначення відбулось поспіхом і з порушеннями, призначав тодішній в.о. Президента Турчинов. А вже після призначення нового президента України, в жовтні 2014 року, Кищук був звільнений з посади Голови РДА. З неофіційних джерел, його звільнив Порошенко, новоспечений президент, за сміливі висловлювання в його бік і порівняння з втіклим експрезидентом Януковичем.
Після того як був змушений залишити посаду, Кищук продовжив свою політичну кар’єру, вже бувши обраним депутатом Київської обласної ради VII скликання, що підтверджувало довіру громадськості до даної особи.
Адже, весь цей час Кищук боровся з корупцією і мав намір викривати і звільняти корупціонерів та хабарників, які сидять «у кормушки». Оскільки початком політичної кар’єри ще у далекі 2000-ні роки, стала спроба створити своє фермерське господарство. Вже тоді Кищук зіштовхнувся з жорсткою корупцією, яка не давала шансів фермерам та аграріям розвивати свій бізнес та український ринок в цілому, тому в подальшій своїй громадській і політичній діяльності основною ідеєю стала саме боротьба з цим ганебним явищем в українській політиці.
Створив Антикорупційний рух «Стоп корупція» у 2016 році, що є аналогом відомої всеукраїнської громадської організації «Стоп корупція», що теж свого часу викликало масу суперечливих висловлювань. Але за словами самого Кищука, юридично ці дві організації ніяк не перетинаються і є цілком законними. А щодо схожості назв то основна ідея в тому, що на той, критичний момент, це був єдиний вагомий вплив на безкарні дії чиновників, назвати організацію так щоб вони почули. Він приніс результат і працює й досі. Добре що є такі активісти, які готові об’єднуватись і боротись за свої права.
Відомі безліч спроб тиску на Олега Кищука, за його сміливі обвинувачення місцевих та районних чиновників в кришуванні та відмиванні державних коштів.
Сам Кищук теж фігурує в скандалах пов’язаних з незаконним виділенням земельних ділянок в селі Княжичі, обвинувачення пред’являють активісти, які вимагають пояснень щодо статків та походження коштів, на які живе Кищук, оскільки офіційно він не працевлаштований на даний час. Сам депутат обвинувачення спростовує і пояснює їх спробами дискредитувати його, серед виборців. Оскільки він не має безпосереднього впливу на місцеві органи самоврядування.
Також набув розголосу той факт, що бувши депутатом від партії «Батьківщина», Кищук відверто підтримав кандидата в президенти Зеленського, в другому турі президентських виборів 2019 року, що обурило однопартійців. Сам депутат не вважає зрадою висловлювання власної думки, тим паче в період коли лідер його політичної сили вже не приймає участь у перегонах. Це стало приводом для виключення Кищука з партії.
Не зважаючи на всі політичні баталії, Кищук Олег Євгенович серед своїх односельців та мешканців району має переважно позитивні відгуки, адже люди оцінюють його по реальним справам, які можуть бачити особисто і з задоволенням готові ділитись враженнями про здобутки.
Не дарма кажуть, дерево оцінюють за його плоди!
Маючи активну соціальну позицію, він створив громадську організацію «ДОБРО породжує ДОБРО», діяльність якої спрямована на реалізацію соціальних проєктів, розвиток спортивних та освітніх програм, проведення навчальних курсів, підтримку соціально незахищених верств населення.
Захищаючи інтереси громади, Кищук сприяв розвитку інфраструктури міст та сіл в районі (будівництво та ремонт доріг, прокладання газових магістралей до населених пунктів, облаштування територій та багато фактичних дій, які поліпшили життя населення). Сприяв медицині та освіті в віддалених куточках регіону. А також, важливим стало не допущення закриття поштових відділень у невеликих населених пунктах. Це все підкреслило небайдужість депутата до проблем району і намір поліпшити нинішній стан справ.
Окрім інших активностей для дітей, кандидат проводить екскурсії на власній кінній фермі. Дає дітям можливість безкоштовно відвідувати її цілими групами. Діти мають можливість погладити, погодувати та покататись на конях, що залишає лише позитивні емоції.
Можна говорити що це все політичний хід, але в такому випаду це досить далекоглядно, оскільки така соціальна активність відстежується на протязі всього свідомого життя Кищука.
Як висновок, можна сказати, що як і будь-який чиновник, який працював при попередній владі, ця особистість викликає певні сумніви, але в порівнянні з новоспеченими політичними партіями, які прикриваються лозунгами, не аналізуючи кандидатів зокрема, слід обирати того хто добре розуміє потреби громади, має чітку стратегію розвитку саме цього регіону та готовий просувати інтереси своїх земляків на державному рівні!
Інформація є…Думайте та вирішуйте!