Ех, ця приваблива столична нерухомість !

633
переглядів
Ніхто краще киян не знає, як це бути ошуканим від рук квартирних шахраїв!

За останні роки відомі безліч історій коли власники столичної нерухомості опинялись на вулиці, не маючи навіть змоги забрати свої речі.

За часту, такі історії трапляються за відпрацьованим сценарієм, в них потрапляють люди, які не орієнтуються в своїх правах та наївно вірять в справедливість.

Ми стали свідками схожої ситуації, але власник квартири вчасно зорієтувався і врятував своє майно. За словами власника, в квартирі яку він нещодавно придбав, мешкають особи, які б мали виїхати після оформлення договору про купівлю даної нерухомості.

Спроби спілкуватися з горе жителями були марними тому він змушений вдаватися до більш рішучих дій, змінювати замки та викликати правоохоронців, щоб не лишатись на ночівлю на вулиці. Оскільки в зв’язку з сімейною ситуацією інших варіантів для життя в нього немає.

Як з’ясувалось, історія цієї квартири триває більше десяти років, за цей період змінилося чотири власника, єдине що не змінилось, це те що людина проживаючи в даній квартирі весь цей період, не мала жодних документів ні на право власності ні на право проживання, не сплачувала комунальні послуги але при цьому продовжувала стверджувати, що квартира належить їй.

В переважній більшості, особи, які проживають у таких квартирах, не маючи на це жодних прав керуються виключно нахабством та безкарністю. Поліція в таких ситуаціях розводить руками та радить подавати до суду, що й робили попередні власники даної нерухомості.

Це не є ефективним, оскільки така процедура тягнеться роками, є дуже затратна, а іноді навіть безрезультатна, оскільки зачасту нахаби мають впливових знайомих, які їх кришують.


Отже, що ж важливо знати коли Ви маєте право власності на житло але не маєте доступу до нього?!

Ви є власником!

Ви маєте право розпоряджатись майном!

Ви не маєте доводити в суді своє право власності, якщо в вас і так є всі необхідні документи!


Тож, проконсультувавшись з адвокатом, Ви цілком законно можете змінити замок на своїх дверях і потрапити у житло! Але не забувайте що при цьому можуть бути конфлікти, тож викликайте поліцію, охорону, адвоката, встановлюйте сигналізацію та проводьте відеофіксацію події.

Будьте певні, маючи всі законні підстави на користування квартирою Ви не порушуєте Закон! Але будьте уважні, речі які не є вашою власністю, повертайте в присутності правоохоронців, для уникнення подальших суперечок.