Галицька митниця в змові з Галицьким районним судом

447
переглядів

Хто є подільником української митниці в її корупційних схемах?!

Українці добре знають що перетинаючи кордон будь готовий, що митники натякатимуть або навіть вимагатимуть хабарі, погрожуючи протоколами та судами.

Ті хто наважуються відстоювати свої права, посилатись на Митний кодекс та перевищення повноважень самих митників, потім оскаржують  в  судах  незаконно виписані протоколи. Але якщо говорити про Львівську митницю та Львівські суди, то тут схема працює як годинник – переважна більшість судових рішень приймається на користь митниці. Навіть якщо адвокат доводить вагомі причини скасування протоколу, а представник митниці не може зв’язати й двох слів щодо справи.

Таких випадків та реальних справ чимало. Як приклад можна навести ситуацію, якою з  нами, Центром журналістських розслідувань, поділився громадянин, що зараз судиться з Галицькою митницею і має дві справи у Львівському апеляційному суді.

Ситуація склалась наступна, він перетинав польсько-український кордон, як пасажир авто. Натомість митники, до речі не маючи відношення до пасажирів, які нічого не розмитнюють, оскільки їх документи вже перевірені прикордонниками, почали вимагати документи для перевірки. Напевно керуючись власною забаганкою.

Після довгих з’ясувань повноважень та законності вимоги, українця все ж залишили в спокої, адже не пустити до України в них підстав не було. Однак виписали протокол про не пред’явлення документів за вимогою. Інше питання де вони взяли особисті дані особи, якщо документи так і не були пред’явлені… Відповідь проста – з загальної бази АСАУР (Автоматизована система аналізу та управління ризиками), до якої було внесено всі відомості прикордонниками.

Однак, тоді навіщо вимагати документи? А тут вже цікаво, тримаючи документи в руках митник має чималу перевагу – поки не підпишеш ЗЛОЧИННИЙ протокол! чи не даси ХАБАР! чи МОЖЕ не вклонишся до долу…НЕ отримаєш назад свій паспорт! Митна мафія знає свою справу.

І все нічого, але сума штрафу за непред’явлені документи 1700 грн.

Підкреслю, що ні підстав вимагати документи, ні законності виписування такого протоколу митники не мали.

Однак, справа потрапивши до Галицького районного суду міста Львова, не мала шансів на справедливий суд. Адже, суддя Юрків О.Р. не звернув жодної уваги на аргументи та доводи адвоката.


Підказка для тих кому цікаво: Якщо ви маєте стоси паперів на яких виклали всю свою юридичну позицію і впевнені в законності ваших аргументів,  це ще не перемога бо суддя Галицького районного суду, може видати таку собі фразу «не надали достатню кількість аргументованих пояснень». Тобто, Митний кодекс, Конституція і ще ряд Законів України то не аргумент і не доказ незаконних дій митника. Головне солідарність та родинні зв’язки.


Це лише одна з тих справ за якими ми пильно слідкуємо. Вже незабаром розглядатиметься справа щодо конфіскації авто, яке було завезено на митну територію України українцем. Чи мають право конфісковувати та чи законно взагалі було складено протокол щодо даного автотранспортного засобу, почуємо в залі судових засідань, вже у Апеляційній інстанції,

адже не дивно що Галицький районний суд, а саме суддя Мисько Х. М. прийняв заочне рішення, безприсутності сторін, пояснень та доводів громадянина, у якого власне і забирають авто на користь КОРУМПОВАНОЇ Галицької митниці.

Чи Львівський апеляційний суд в тій же упряжці що і Галицький районний, будемо розуміти після ряду судових засідань, по різним подібним справам.

Щодо митників вже і не секрет, що в них свої Закони та правила – БЕЗЗАКОННЯ ПРИ БУДЬ-ЯКІЙ ВЛАДІ.

#митниця #галичина #українськийсуд #кордон #галиськийсуд #митникикорупціонери #цжрукраїна #корупція #схеми