Гуральники — повалення корупційного ладу!

1832
переглядів

Село Дударків — на перший погляд, гарне, процвітаюче, сучасне село в передмісті Києва. Однак, для більшості жителів ситуація зовсім інша…

Усі привладні крісла займають такі собі Гуральники, які при владі вже понад 10 років.

Їх діяльність у селі зосереджена лише на збагаченні та процвітанні власного сімейства. Як наслідок більшість селян бунтує та прагнуть повалити цей корупційний лад.

Усі люди які виступають проти сільського голови, його родини та їх зловживань владою, мають різні причини:

Кому не виділили земельної ділянки, аргументуючи нехваткою, у кого її взагалі відібрали, незважаючи на право власності, кого незаконно звільнили з посади, замінивши «своєю» людиною, кому не надають законних пільг та багато інших порушень прав та свобод громадян.

В той час як самі Гуральники активно розпродують власні земельні ділянки, виділяють їх своїм родичам, друзям та вигідним посадовцям. Розвивають свій бізнес, будують та купують нерухомість в районі.

Найвідомішим та найнахабнішим став конфлікт з бізнесменом та мешканцем села Дударків Кузіним Сергієм Володимировичем, який побудував сільському голові в центрі села комерційне приміщення, при цьому не отримав за свою роботу жодного розрахунку. Який складав понад один мільйон грн.

Окрім того, здаючи це приміщення в оренду під кафе сільський голова краде ресурси у села оскільки водопостачання та інша комунікація підключена нелегально та використовується без лічильників.

Останньою краплею для селян стало питання приєднання до Бориспільського ОТГ без їх відома. Селян обурило те що з ними не радяться і не враховують їх думки. Оскільки вони хочуть приєднатись до іншого отг і розвивати інфраструктуру самостійно, а не за рахунок великого міста Борисполя, депутати якого швидко розділять кому треба земельний ресурс.

Журналісти Центру журналістських розслідувань подали офіційний запит до сільської ради для отримання відповідей та пояснень щодо даних звинувачень. Наразі ми чекаємо відповіді й зустрічі з сільським головою.

Журналісти: Артем Квашин, Дарья Квашина