❗Кривіцький рветься до влади❗

614
переглядів

Колишній начальник Волинської митниці та депутат Вінницької міської ради Віктор Кривіцький отримав ухвалу Волинського окружного суду щодо відкритя адміністративного провадження згідно позовної заяви, яку подав сам Кривіцький Віктор Броніславович до Державної фіскальної служби України, Волинської митниці ДФС.

Екс-начальник просить суд визнати протиправними та скасувати накази про його звільнення. До того ж, прагне поновитись на посаді і отримати грошове забезпечення за час вимушенного прогулу.
Суд оприлюднив ухвалу на офіційних джерелах і справа запущена в роботу.

Чого хоче досягти колишній митник? Який відомий участю в гучних корупційних схемах та безтурботним життям при колишній владі.

Нагадаємо, що у липні 2019 року Кривіцького було звільнено з посади керівника Волинської митниці, після того як Президент Володимир Зеленський звернувся до керівництва Державної фіскальної служби про звільнення корупціонерів з лав митників.

9 липня 2019 року прокуратурою Київської області було висунуто підозру Кривіцькому про хабарництво і зловживання службовим становищем. Вже 11 липня, він був оголошений в розшук.
16 липня Олександр Власов, в.о. Голови ДФС України видав наказ про звільнення Кривіцького В.Б.