Кривіцький судиться з Волинською митницею

315
переглядів

Колишній начальник Волинської митниці , який відомий своїм успішним кришуванням контрабанди, Віктор Кривіцький отримав ухвалу Волинського окружного суду про відкриття адміністративного провадження згідно позовної заяви, яку він подав до Державної фіскальної служби України, зокрема Волинської митниці ДФС.

Екс-начальник просить суд визнати протиправними та скасувати накази про його звільнення. До того ж, прагне поновитись на посаді і отримати грошове забезпечення за час вимушенного прогулу.

Такий безглуздий позов має бути розглянутий згідно Закону, Не зважаючи на те що в період свого звільнення Кривіцький виставляв в соціальних мережах підписи що він самостійно прийняв рішення залишити тепле містечко керівника.

Нагадаємо що у липні 2019 року Кривіцького було звільнено з посади керівника Волинської митниці, після того як Президент Володимир Зеленський звернувся до керівництва Державної фіскальної служби про звільнення корупціонерів з лав митників.

9 липня 2019 року прокуратурою Київської області було висунуто підозру Кривіцькому про хабарництво і зловживання службовим становищем. Вже 11 липня, він був оголошений в розшук.

На разі ситуація змінилась і чи поновлять головного хабарника Волині на посаді, буде зрозуміло після перегляду справи у суді, перше засідання якої назначено на 23 грудня цього року.