Масштабна акція АЄС під Верховною Радою 17.12.2019р.

347
переглядів

Під стінами Верховної Ради проходять масові мітинги невдоволених громадян, які прагнуть дотримання своїх прав та виконання обіцянок представників влади.

Одним з питань, яке гостро стоїть перед депутатами — є прийняття закону 2342 про доступне розмитнення авто на іноземній реєстрації.

Активісти приїхали з усіх куточків країни аби мати змогу розмитнити своє авто за доступні кошти і не отримати захмарних штрафів в 170 тис. грн в новому році.

Раніше, Президент Володимир Зеленський обіцяв активістам особисто, що сприятиме в питанні доступного розмитнення авто для громадян, тому посилаючись на обіцянки Президента вони сподіваються на дотримання всіх строків у прийнятті даного Закону, не зважаючи на перешкоди, які їм чиняться.

Після довгих переговорів з представниками влади, лідери Громадської організації АвтоЄвроСила розповіли до чого домовились і що будуть робити далі.

Отже, акція продовжиться завтра, 18 грудня, під стінами Адміністрації Президенкта, активісти закликають усіх не байдужих до теми доступного автотранспорту долучатись, адже це питання гідності українців, які заслуговують на покращення рівня життя.