На які порушення Закону йдуть судді, щоб уникнути зайвої уваги?

936
переглядів

Судді Київського апеляційного суду всіляко уникають уваги зі сторони журналістів.

Підтвердженням того є розгляд справ не в установлений час.

Ігноруючи права сторін та законодавство в цілому, колегія суддів розглянула справу за день до призначеної дати. При цьому не відомо хто був присутній на засіданні,  оскільки адвокат підозрюваного, дізнався про розглянуте ВЖЕ провадження постфактум, оскільки планував відвідати засідання на наступний день.

Журналісти були присутні на попередньому засіданні й зафіксували, як суддя Масенко Денис Євгенович оголошував перерву до 14 листопада 2019 року. Оскільки на засідання не з’явився прокурор і обвинувачений, який подав клопотання про розгляд справи без його присутності. Так як його права захищає адвокат. На той момент, колегія суддів була категорична у розгляді справи виключно в присутності обвинуваченого.

Однак, зайшовши до електронного реєстру справ, журналісти виявили що судовий розгляд відбувся 13 листопада 2019 року, до того ж без вказання години розгляду.

Зв’язавшись з адвокатом обвинуваченого, з’ясувалось, що ні він, ні його клієнт на засіданні не були присутні, бо вони не знали, що воно відбулось в інший, невстановлений час.

Як це можна розцінити? –

Уникнення зайвої уваги з боку журналістів? Чи упередженість в даній справі?