Наїзд на журналіста. Продовження

637
переглядів

Як розгорнулись події після наїзду автівкою сільського голови села Дударків на журналіста.

Окрім обурення журналістської спільноти та лайливих підписів користувачів соціальних мереж, ситуація набрала кримінального забарвлення, оскільки Бориспільським відділом поліції було відкрито провадження за статтею 171 Кримінального кодексу України.

За цей час були надані свідчення потерпілих та свідків події, зібрані всі матеріали, однак винуватець події і досі ухиляється від пояснень.

За неофіційною інформацією Гуральник Микола Григорович вже не менше двох разів прибував до відділу поліції і спілкувався з правоохоронцями, але офіційних пояснень так і не надав, оскільки перебуває на лікарняному.

Що ж до подальшої ситуації з журналістом, все досить неоднозначно оскільки чиновник затягує створену ним паузу і суб’єктивно здається що він очікує коли все ж таки його залишать в спокої.

Натомість до журналіста з вибаченнями він так і не звертався.

Оскільки, злочини проти журналістів зачасту нехтуються, ми маємо намір пильно спостерігати і висвітлювати подальший перебіг подій.

Нагадаємо, що 13 листопада в селі Дударків, сільський голова Гуральник Микола Григорович наїхав своїм авто на журналіста та активістів, які прийшли до нього в прийомний час для того щоб задати йому запитання щодо корупції в селі.