Перша жертва від COVID в обласному театрі. Недбалість чи випадковість?

2489
переглядів

Інформаційне агентство «Центр журналістських розслідувань» ретельно слідкує за діяльність єдиного Київського обласного театру імені П.К. Саксаганського.

Остання трагічна подія змусила нас, журналістів, звернутись до державних органів для того щоб були прийняті відповідні заходи.

 

11 жовтня помер артист оркестру театру Саксаганського, Олександр Краснов. Вічна пам’ять…

 

 

Друзі та колеги згадують його, як світлу, позитивну людину.

 

Його було госпіталізовано до інфекційного відділення з діагнозом «корона-вірус». Нажаль його здоров’я дуже швидко погіршилось і він помер у лікарні, не зважаючи на зусилля медиків та рідних, які збирали кошти на дорогі ліки.

Скрін-шот з соц мереж

 

Чому ця трагедія стала приводом нашого допису?

Через те, що до нашої редакції неодноразово звертались актори та глядачі театру, з підтвердженнями того, що в театрі зафіксовано випадки захворювань на корона-вірус. Ми неодноразово робили публікації, закликали громадян не відвідувати даний заклад, оскільки є ризик захворіти.

Скрін-шот з соц мереж

Натомість керівництво театру, в особі Подолянця Ігоря Івановича та його незмінного помічника Томнюка Віталія Ігоровича, спростовує всі заклики і заспокоює колектив театру, що ніби все в порядку, ніякого карантину немає приводу впроваджувати.

Пройшло близько двох тижнів після наших публікацій, в театрі проводяться спектаклі та інші заходи без будь-яких обмежень, і нам знову пишуть актори, які зазначають, що театр свою діяльність не припиняв і жодних дій щодо дезінфекції або інших заходів профілактики захворювання не проводив.

А гірше всього що майже весь персонал перехворів на COVID і навіть є жертва – Олександр Краснов.

Скрін особистих повідомлень до редакції

 

Такі дії тимчасового керівництва закладу можна розцінювати, як ціле спрямоване знищення репутації та, як найшвидшого вимивання коштів з бюджету закладу. Оскільки, згідно нашого розслідування, проведеного ще два місяці назад, виконуючий обов’язків Подолянець разом з заступником Томнюком поставленні з рядом порушень, Якимчувом Миколою Михайловичем, начальником управління комунального майна при Київській обласній раді, задля отримання керівництва (Якимчука та інших посадовців в обл раді) повного контролю над фінансами театру, тобто отримання особистої вигоди.


Посилання на журналістські розслідування ЦЖР:

  (Акордеоніст хабарник Осипенко підминає обласний театр! Регіонали впевнено повертаються до влади)

  (Театральна вистава «Шахир-махир від обл ради» – дія друга!)

  (Хто наживається на комунальному майні в Київ обл раді? Подолянець, Осипенко, Якимчук, Стариченко)


Такі звинувачення, могли б бути передчасними, але вже пройшло два місяці після того, як журналісти викрили схему даного управління щодо знищення подібних закладів комунальної власності. Події, які відбуваються за цей час в театрі Саксаганського лише підкреслюють повну некомпетентність нинішнього керівництва закладу та його безвідповідальне ставлення щодо розвитку та майбутнього театру в цілому, та артистів зокрема.


Найжахливіше в цій історії те, що померла людина, яка мала родину, близьких, друзів, колег, цікаву роботу та плани на майбутнє.

Цього могло б і не статись, якби нинішнє керівництво театру, не проігнорувало чітких правил для профілактики та зменшення ризиків захворюваності серед персоналу та відвідувачів.  Тобто, просто слід було відмовитись від прибутку, відмінити всі вистави та ввести карантин…