Поліцейьскі силою змушують громадян зізнаватись у скоєнні вбивств

271
переглядів

24 червня 2020 року у місті Жовті Води, що в Дніпропетровській області загинув 25 річний чоловік. Причиною смерті став нещасний випадок: недбале поводження з гранатою Ф-1. Поліцейські відкрили кримінальне провадження та почали розслідувати справу.

Пішовши шляхом найменшого опору – начальник та заступник одного з секторів Жовтоводскього округу викликали на допит громадянина, який на момент трагедії знаходився неподалік. На цьому слідство завершилось. Правоохоронці вирішили, що винним у вбивсті, до того ж, умисному, повинен стати саме обраний ними чоловік.

І хоча підозрілий навідріз відмовлявся признавати свою причетність до вбивства, переконуючи поліцейських, що він був лише свідком трагедії, поліцейські продовжували тиснути на чоловіка.

Методи правоохоронців виявились досить сумнівними: поліцейські нанесли громадянину понад 20 ударів. Так чоловік змінив статус »підозрюваного» на »потерпілого». За висновками судмедекспертизи тілесні ушкодження чоловіка характеризуються середнім ступенем тяжкості.

Підпишись на наш YouTube-канал та FB-сторінку! Будь в курсі конкретних новин, які стосуються саме тебе:


Пиши до редакції, якщо знаєшь про факти корупції або провладні порушують твої права
pero.ukr@gmail.com