Поліція на Київщині відкрила полювання на «євробляхи»

622
переглядів

На Київщині поліцейські вилучили автомобіль на іноземній реєстрації. Для повернення авто вимагали від водія хабар 10 тисяч гривень!

Ситуація склалась в місті Українка.

Вночі поліцейські зупини авто під приводом «погано освітлені номерні знаки». Перевіривши документи, констатували, що змушені вилучити автотранспорт.

Для вирішення питання запропонували водієві заплатити 10 тисяч гривень, щоб не заморочуватись з евакуатором і штраф-площадкою.

Після згоди чоловіка, супроводили його до поліцейського відділку де і домовились залишити машину, поки гроші будуть виплачені. Документи і ключі від авто забрали правоохоронці.

Самі поліцейські взагалі відмовляються від своїх слів, тепер вони запевняють, що чоловік самостійно залишив своє авто біля відділку поліції і поїхав додому лише з ключами, оскільки документів в нього взагалі не було, що нібито і стало причиною вилучення автівки. Це суперечить даним обставинам. Адже попередньо вони стверджували, що в них викликали сумніви саме документи, які перевірялись.

Керівництвом правоохоронців було викликано представників Державного Бюро Розслідувань. На разі ситуація з’ясовується – на яких підставах зупинили дане авто і чи законним було вилучення… Стоїть, навіть, питання про звільнення патрульних, які хотіли по тихому підзаробити.

#євробляхи #евробляхи #авто #цжр #поліція #хабар