Помазан — розкрадач земельних скарбниць!

202
переглядів
Село Михайлівка-Рубежівка — місцеве самоврядування почуває всю повноту своєї влади і розпоряджається земельним ресурсом на власний царський розсуд.
Тут як і в кожній сільській раді Україні, щомісяця проходить сесія, на якій приймаються рішення, в тому числі і щодо виділення земельних ділянок громадянам на безоплатній основі від держави!
 
Село могло би бути показовим — роздає землю громадянам згідно їх конституційного права! Однак, нас збентежив той факт, що представники сільської ради досить негативно сприйняли подані клопотання про виділення земельних ділянок від учасників проекту «Землевласники»! В той час, як виділяють ділянки на право і на ліво, партнерам Помазана Андрія Сергійовича — сільського голови села.
 
Гучні заяви про виділення земель лише місцевим жителям і лише тим кому це дуже необхідно, це лише популізм та спроба приховати масове розкрадання земель!
 
Наразі учасники відокремленого підрозділу «Землевласники» отримали відмову у своїх клопотаннях, але це не стало несподіванкою, а лише підтвердило факт про те що сільський голова села та його колеги, ой, як не бажають віддавати у власність землі українським громадянам, бо вважають їх власними і прагнуть добряче на них заробити!!
 
#шахраї #корупція #корупціонери #вор #злочинець #влада #земля #ганьба #деребан #цжр #цжрукраїна #вийдизвідси #злодій #розбой #митинг #громада #активісти #рада #село #україна #українськесело