Четверг, Январь 21, 2021

Про нас

Центр журналістських розслідувань (ЦЖР) – це команда спеціалістів, які прагнуть захищати та розвивати демократію в Україні, за допомогою вільної журналістської думки. Для цього ми, керуючись законними правами журналістів, долучаємось до різноманітних суспільних справ, вивчаємо їх зсередини, висвітлюємо та оприлюднюємо лише факти, які має право знати кожен українець.

Ми працюємо в різних напрямках соціального життя країни, охоплюємо саме ті питання, які найчастіше турбують українців. Для цього, наша команда, вже створила окремі проекти, з якими можна ознайомитись більш детально на сторінках нашого сайту.

Проте, ми й далі продовжуємо розширювати горизонти своєї діяльності і постійно впроваджуємо нові програми діяльності. Адже, метою ЦЖР є, використовуючи ресурси журналістики, досягати задоволення прав та свобод українських громадян, які б мали реалізовувати, ті ж такі права та свободи, без особливих труднощів, лише тому що вони українці!

Але оскільки Україна ще досі на шляху до вільної демократичної свободи, слід використовувати ВСІ законні ресурси, щоб відстоювати свої інтереси!

ЦЖР тісно співпрацює з адвокатськими об’єднаннями та юридичними компаніями, оскільки за часту громадяни звертаються до спеціалістів, щоб ті представляли їх інтереси. Об’єднання нашої роботи призводить до позивних результатів та справедливих рішень. Оскільки кожен займається своєю справою – адвокат представляє інтереси клієнта, журналіст, як незалежна сторона, слідкує за законністю перебігу справи, засідання, переговорів або інших дій, які можуть містити корупційну складову.

Тож долучайтесь до нашої справи! Звертайтесь за допомогою!

Разом ми змусимо поважати вільну українську думку!