Проблема дошкільнят на Київщині!

267
переглядів

У Вишневому, передмістя Києва, вже довгі роки гостро стоїть питання щодо дитячих садочків. На перший погляд може здатися, що місцева влада захищає корінних жителів міста і першочергово «роздає» їхнім дітям місця у садочках міста. Адже, щільна забудова як самого міста так і найближчої Софіївської Борщагівки, не лишає інших шансів…

Але…пишу і сміюсь, адже сама ж місцева влада і дає дозволи на будівництво усім забудовникам міста. Чому не поставити умову щодо побудови садків ребром?!? Цим питанням задається чи не кожен громадянин, який намагається «всунути» свою дитину у дошкільний та шкільний заклад Вишневого!

Щодо Софіївської Борщагівки, то це питання теж має вирішуватись на рівні місцевої влади, а не за рахунок громадян, яким вже по факту не вистачає місць в садках та школах! Владо – домовляйтесь, ведіть переговори, формуйте інші варіанти для вирішення цього питання! Ми вибирали «слуг народу», а не деребанщиків земель, бюджетів та всього, що монетизується в місті!

Тож, прикриваючись гучними заявами про захист прав жителів міста Вишневе (що до-речі вже давно не актуально, оскільки багато молодих сімей проживають тут, підіймають місцеву економіку, розвивають інфраструктуру та інше), представники міської ради налагодили ідеальну корупційну схему, в якій окрім незаконного збагачення мають привілеї комусь давати місце в садку, а комусь НІ! ВЛАДА «РЄШИЛА»!

Не говорячи вже про, давно введену в Україні ,електронну чергу діток до садочків! Яка в принципі не діє у Вишневому – Чому? — Бо так…

Це все в супереч Конституції України, Закону про освіту, Закону про дошкільні заклади та цілу низку інших нормативних документів українського законодавства!

До всього цього самовправства добавився ще й карантин, яким вміло скористалась і Вишнева міська рада! Нині питання щодо формування нових груп до садочків висить у повітрі, батьки не розуміють чи взагалі їх діти потрапляють у списки обраних.
Хто розуміє, або має свою думку щодо цього питання пишіть в коментарях!

Оскільки представниця міської ради, відмовилась відповідати на питання журналістів, ми будемо формувати інформаційні запити, тому врахуємо всі запитання , які турбують громаду Вишневого, щодо цього питання!

Підпишись на наш YouTube-канал та FB-сторінку! Будь в курсі конкретних новин, які стосуються саме тебе:


Пиши до редакції, якщо знаєшь про факти корупції або провладні порушують твої права
pero.ukr@gmail.com

#влада #садок #діти #дитячийсадок #корупція #вишневе #громадавишневого