Четверг, Январь 21, 2021

Журналістські розслідування

Проект журналістських розслідувань – це найскандальніший та найвикриваліший напрямок діяльності ЦЖР. Метою проекту є сприяти вкоріненню стандартів відповідальної влади, її підзвітності перед суспільством. В рамках розслідувань викриваються факти зловживань влади чи бізнесу.

Для досягнення справедливості, пильнування інтересів суспільства та розвитку демократії, командою ЦЖР здобуваються і використовуються ексклюзивні матеріали з незалежних джерел інформації, а також застосовуються методи та алгоритми, аналогічні тим, які використовуються установами з слідчими повноваженнями.

Долучаються організації, які в змозі розкрити навіть найзаплутаніші корупційні схеми.Конституція України та Закони України «Про засоби масової інформації», «Про публічну інформацію» та інші нормативні акти, дозволяють журналістам, діючи в рамках закону, вміло докопуватись до істини.Кожен хто прагне відстояти свій бізнес, приватну власність чи інші законні права, мають змогу отримати підтримку ЦЖР та з нашою допомогою розкрити корупційні оборутки уповноважених органів.

Для цього вам слід звернутись до наших журналістів, описати ситуацію та сприяти в розслідуванні. Але пам’ятайте, Центр журналістських розслідувань — це незалежна структура, яка докопається до правди і винесе її назовні, не зважаючи на статус та повноваження сторін.