Протести підприємців. Голова Хмельницької ОДА, Дмитро Габінет, обіцяє діалог

84
переглядів
10 лютого по всій Україні пройшла хвиля протестів приватних підприємців.
У 25 містах країни, представники малого та середнього бізнесу звернулись до влади з вимогами скасувати Закони № 128, 129, які набувають чинності вже з 19 квітня поточного року.

Ці Закони зобов’язують всіх підприємців встановлювати касові апарати, вести детальну звітність, тим самим заганяють малий бізнес у фінансову прірву, адже затрати, які понесуть підприємці за часту перевищать їх місячний дохід.

Окрім того, люди протестують проти так званого «кешбеку», ця умова змусить продавців компенсувати незадоволеним покупцям, окрім повної вартості товару, ще й 50% зверху. Це було б чесно, в умовах повної захищеності продавців від виробничого браку або при обґрунтуванні такої незадоволеності покупця, але таких умов неможливо досягти тому і вимога до продавців не чесна, на їх думку.

В Хмельницькому зібралась чи не найбільша акція серед усіх міст. Окрім самих хмельничан, туди приїхали делегації підприємців з різних районів – Нетішина, Старокостянтинова, Кам’янця-Подільського та інші.

Голова Хмельницької ОДА, Дмитро Габінет, вступив з мітингувальниками в прямий діалог і запропонував вести конструктивну розмову, а не піддаватись емоціям. Для цього сторони домовились зібрати делегації і сісти за стіл переговорів.

У свою чергу, активісти представили Дмитру Габінету резолюцію, в якій виклали всі вимоги щодо скасування Законів 128, 129. На прохання мітингувальників, голова Хмельницької ОДА має передати цей документ особисто Президенту.

Чи буде цей мітинг та розмова з представником влади дійсно конструктивною, стане відомим вже незабаром. Вже 11 лютого до 17:00 має бути зібрана робоча група з представників малого та середнього бізнесу, а також юристів, інспекторів праці та фіскалів.

За словами самого Дмитра Габінета, який вважає, що дані мітинги спровоковані виключно політичними фігурами та мають конкретну ціль, він йде на діалог з громадою для урегулювання ситуації.

Джерело:

#дмитрогабінет #хмельницький #влада #підприємці #протест #мітинг #податки #новавлада #політика #цжр #цжрвтемі #центржурналістськихрозслідувань #цжрукраїна