«Рошен» — сплата податків, це не раціональні витрати! Поліція бездіє…

436
переглядів

Викриття схеми нелегальної поставки піску на будівництво нового заводу для корпорації Рошен у Борисполі, розгорнуло в соц. мережах активну дискусію щодо причетності безпосередньо «Рошен» або ж навіть Порошенка до таких протизаконних дій.

Деякі обурюються неприхованому нахабству та відвертому уникненню сплати мільйонних податків, а деякі навпаки, не розуміють до чого тут «Рошен» та Порошенко?

Адже, є підрядна організація, яка виконує роботи. Саме вона несе відповідальність за будівництво і приймає буд матеріали.

Однак Корпорація «Рошен», як і будь який Замовник контролює всі процеси які відбуваються на будівництві.

Така поставка нелегального піску, здешевить загальну вартість проекту на декілька мільйонів гривень.

ЗНАЧНА ЕКОНОМІЯ! НАВІЩО ПЛАТИТИ БІЛЬШЕ?!

Вже пройшло більше тижні після фіксації події Національною поліцією, але ще й досі справа не внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, що в принципі робиться на протязі доби після оформлення заяви.

Що ж до самого незаконного кар’єру в полі, то там правоохоронці спрацювали чітко — закрили видобуток, арештували майно і відкрили кримінальне провадження.

Однак куди саме вивозили той пісок, ніби то з’ясувати поки, що не вдалось. Активісти не полишають цю справу! Вони навіть викликали декілька разів представників Укртрансбезпеки.

Отже, на разі пісок на будівництво заводу «Рошен» так і привозять вантажівки, але кількість нелегального вантажу ймовірно зменшилась! Чи то причаїлись, чи то шукають інше поле для видобутку…