Сільський голова села Дударків, Гуральник Микола Григорович, збив людей автівкою!

8621
переглядів

13 листопала 2019 року журналісти Центру журналістських розслідувань приїхали до Дударківської сільської ради поспілкуватись з сільським головою Гуральником Миколою Григоровичем щодо адмін правопорушень, які встановлені щодо нього та його сина Гуральником Володимиром Миколайовичем — депутата Бориспільської районої ради та по супісництву юриста і головного пожежника сіль ради села Дударків.

Дані провадження були відкриті та розглянуті Бориспільським міськрайонним судом, згідно позовної заяви від НАЗК (Національне Агенство Запобігання Корупції) щодо перевищення повноважень, конфлікта інтересів, недекларування нерухомості.

Окрім журналістів, до сільради приїхали інші жителі села, в яких були свої запитання до сільського голови.

Жодного запитання не було заслухано і жодної відповіді не отримано, оскільки Гуральник М.Г. ганебно втік з сільської ради.

Під час своєї втечі сільський голова, повністю усвідомлюючи, здійснив наїзд на журанліста і активіста. Хлопці ледве встигли схопитись за капот машини, на якій здійснювався злочин.

Подальші події просто не можна було собі навіть уявити!!!

На капоті, наш журналіст з активістом проїхали понад 100 метрів, оскільки можливості злізти з нього не було.

Вже після декількох метрів такої подорожі, водій-злочинець набрав значної швидкості і у  випадку, якщо б хтось з потерпілих впав на дорогу, його б видко переїхала автівка.

Для уникнення безповоротніх наслідків, журналіст вдарив по склу машини. І ЛИШЕ ПІСЛЯ ЦЬОГО Гуральник Микола Григорович зупинив авто!!!!

Чи то йому стало шкода своєї автівки, чи то журналіст достучався до його свідамості….

Добре, що важких ушкоджень ніхто не отримав, але шкода старого чоловіка, жителя села, який теж стояв перед машиною і потрапив під її напористу їзду. Його збило з ніг, після чого була викликана швидка — як наслідок, отримано значний забій.

Далі були переважно процесуальні дії, якщо не зважати на словесні прокльони родичів та близьких самого Гуральника, які вважають, що журналісти не мають права задавати питання СІЛЬСЬКОМУ ГОЛОВІ — на хвилинку, ДЕРЖАВНОМУ СЛУЖБОВЦЕВІ.

Після цих подій в нас залишається лише одне питання — чому Гуральник Микола Григорович так завзято тікає від незручних запитань, якщо він чесний і порядний????? …