Став очільником Львівської ОДА — почав обживатись майном! Максим Козицький

190
переглядів
Новоспечений голова Львівської ОДА, Максим Козацький, як тільки вступив на посаду, заявив, що буде змінювати порядок за рахунок «свіжої крові». 

Заяви підтвердились діями, адже після офіційного представлення нового очільника області, Президентом Володимиром Зеленським, 6 лютого на шахті «Межирічанській» у місті Червоноград, вже 7 лютого Управління майном спільної власності Львівської обласної ради, провело аукціон щодо продажу комплексу споруд колишнього Дитячого кардіоревматологічного санаторію за адресою вулиця Коновальця, 114 – 116.

Придбало комплекс ТзОВ «Нордік-Буд» . За інформацією YouControl, бенефіціарним власником даного підприємства являється Зіновій Козицький, батько нового голови Львівської ОДА, Максима Козицького.


Нагадаємо, що до вступу на посаду Максим Козицький разом з батьком керував бізнесом у сфері відновлювальної енергетики. Його кандидатуру на посаду голови ОДА висував сам Президент ще у червні минулого року. Але на той момент він обраним не був. І лише після звільнення Маркіяна Мальського 26 грудня 2019 року, попередника Козицького, останній обійняв посаду очільника Львівської ОДА. Хоча і тут була витримана чи мала пауза, як зазначалось вище офіційне призначення відбулось лише 6 лютого. Львівська обласна державна адміністрація була без керівника 43 дні.


Повертаючись до дитячого санаторію, зазначимо, що цей об’єкт вже довгі роки є спірним, адже при тому, що стоїть на балансі 4-ї клінічної місцевої лікарні, згідно з свідоцтвом про право власності належить Львівській обласній раді. За твердженнями Львівської міської ради дане свідоцтво є підробленим, що і стало причиною подання позовної заяви до суду. Нині спір ще триває, на разі справа розглядається Верховним судом України.

Але при цьому, це не завадило Львівській ОДА реалізувати цей комплекс на аукціоні за 41,6 млн грн. До того ж, не кому іншому, як підприємству тісно пов’язаному з головою тої таки Львівської ОДА.

Джерело: 

#львів #львівськіновини #верховнийсуд #максимкозицький #цжр #цжрукраїна #цжрвтемі #центржуранлістськихрозслідувань #уряд