Ціна питання: розмір хабаря за Пухівську землю

243
переглядів
Очільники сільської ради села Пухівк, що у Броварському районі добре знають, що таке корупція. Так, депутат сільради — Щиголь Борис Анатолійович, який обіймає свою посаду вже 5 років, встиг налагодити схему продажу землі в селі.
Місцевий посадовець роками використовув підставних людей для передачі землі у власність третім особам. Звісно, не безкоштовно. За свої послуги Щиголь вимагав, щонайменше, півтори тисячі долларів.
28 липня недобросовісного депутата Пухівської сільради затримали, під час отримання чергового хабаря. Але радіти ще за рано.
Очевидно, що схеми колишнього депутата координувались подільниками, вищими за рангом. Адже усі ми добре знаємо, якими ненаситними бувають апетити посадовців, особливо у земельних питаннях. Маємо надію, що правоохоронні органи звернуть увагу на усіх можливих фігурантів справи, щоб схема незаконної купівлі-продажу землі у селі, припинила працювати взагалі.
Раніше, журналісти ЦЖР розповідали, чому дошкільняті у Вишневому важко отримати місце в дитячому садку. Подивитись матеріал можна ТУТ.

Підпишись на наш YouTube-канал та FB-сторінку! Будь в курсі конкретних новин, які стосуються саме тебе:


Пиши до редакції, якщо знаєшь про факти корупції або провладні порушують твої права
pero.ukr@gmail.com