У «поРошена» все чудово! Бізнес розвивається…Нахабству немає меж

577
переглядів

Можна було б сказати, що Петро Олексійович нарешті зміг зосередитись на бізнесі і розвиває українську економіку безпосередньо, будуючи нові фабрики в Україні.

Однак і нині для нього нічого не змінилось.

Для будівництва власного заводу корпорація Рошен, без проблемно звозить пісок з місцевих нелегальних кар’єрів, без будь яких сплат до бюджету.

Перевантажені багатотонники форсують бориспільські дороги вже на протязі двох тижнів.


На місці будівництва величезні черги з вантажівок, з одного боку їдуть машини з Гнідинського кар’єру, вони мають всі документи і дозволи на вантаж. З іншого ж боку, стоїть черга, яка їде зі сторони мікрорайону Лозівки де і видобувають пісок прямо в полі.


Водії не мають жодних офіційних документів на вантаж, відмовляються спілкуватись, а деякі навіть на швидкоруч заповнюють товарно-транспортні накладні, щоб хоч щось пред’явити на вимогу.

Отже, здавалося б як це стосується українців безпосередньо?!

А все дуже просто, кожна така вантажівка це сотні гривень податків до місцевого бюджету!

Сотні таких машин за день — це десятки тисяч гривень!

Ну і так кожен день на протязі щонайменше двох тижнів!

Окрім того, що державний бюджет не доотримує мільйони гривень, місцева громада несе значні збитки, адже перевантажені багатотонники руйнують дорожнє покриття, яке лише нещодавно відремонтоване за кошти місцевого бюджету.

Тож, виходить навіть після втрати політичного впливу, Петро Олексійович нахабно обкрадає народ без страху понесення відповідальності, розвиває свій бізнес і примножує статки!

Однак, справа вже набула серйозних обертів, активісти закликають саботувати роботу на будівництві до поки не буде повного закриття нелегальних поставок будівельних матеріалів на даний об’єкт.

Підпишись:

https://www.youtube.com/channel/UCtG1ZQI3Lmm6EHa27rvTKyg?view_as=subscriber

#цжр #порох #рошен #податки #бориспіль #розкрадання #держбюджет #порошенко