Українці закликають владу звернути увагу на наркобізнес в Україні!

470
переглядів
Під стінами Офісу генерального прокурора зібрались люди, які вимагають від влади звернути увагу на масштабну проблему наркоторгівлі та вживання наркотиків в Україні.

Адвокати та представники громадськості, вже довгі роки звертаються до правоохоронних органів та прокуратури з фактами злочинної схеми нарко-мафії на чолі з громадянином Російської Федерації, який переховується в Україні від інтерполу.

Серед активістів, переважна більшість громадян, яких або особисто торкнулась проблема наркоманії або постраждали їхні близькі та рідні. Основною вимогою мітингуючих було привернення уваги влади до кримінальної справи, яка відкрита проти засновника нарко-кортелю Щипцова, але вже декілька років лежить без зрушень в прокуратурі.

До активістів вийшов представник генерального прокурора і запевнив про детальний розгляд даного питання.

Така налагоджена схема і успішне функціонування організованого злочинного угрупування з виготовлення та розповсюдження наркотичних препаратів на всьому пост радянському просторі, виводить Україну на третє місце антирейтингу по вживанню і продажу наркотиків, серед усієї Європи!

Звичайно, весь цей масштабний процес, в якому задіяно більше тисячі осіб, не можу бути не помічений представниками влади, інше питання чи зацікавлені вони в боротьбі з проблемою? А вона стосується кожного, цілих родин та нації, в цілому!

#влада #політика #наркоторгівля #кришування #схема #хабар #скандал #злочинці #цжрукраїна #цжр #україна #національнапроблема

Підписуйтесь на наш YouTube-канал та будьте в курсі локальних новостей, які стосуються саме вас:

https://www.youtube.com/channel/UCtG1ZQI3Lmm6EHa27rvTKyg?view_as=subscriber