В Ворзелі виділяють кошти на фотозони, поки на дітей в садочку падає стеля

416
переглядів

В дитячому садочку Ворзеля, що на Київщині, утворилася величезна дірка в стелі. Про це в одній із місцевих груп повідомила мама двох тутешніх вихованців.


Жінка написала про те, що батьки періодично здають кошти на покращення умов в будівлі, але, як видно на фото, покращень тут не очікується. Також жінка повідомила, що вона боїться за те, що корпус стоятиме без ремонту аж до тих пір, поки ремонтувати його буде запізно. Що тоді станеться з будівлею та земельною ділянкою, на якій вона розташована, здогадатися не важко.


Місцеві жителі Ворзеля активно почали обговорювати цю ситуацію та намагатися знайти з неї вихід – хтось пропонує безкоштовно надати матеріали для ремонту даху в ворзельському дитячому садочку «Ластівка», а хтось – зібрати батьків та спільними зусиллями вимагати від влади виділити кошти на ремонт садочка.

Користувачі також зазначили, що було б непогано не просто відремонтувати дах будівлі, а й перебудувати в цілому садок, оскільки місць для ворзельських дітей тут вже бракує.

Ситуацію прокоментувала навіть селищна голова Ворзеля Лариса Федорук, яка розповіла про те, що заклад знаходиться на балансі управління освіти Ірпінської міської ради, і коштів на його ремонт в бюджеті наразі немає. В самому ж управлінні освіти кажуть, що про проблеми дитячого садочка не знають. За словами його очільника Олега Білоруса, звернень з приводу дірок у стелі від завідувачки ворзельської «Ластівки» вони не отримували, тому і коштів не виділяли. Також він розповів, що в серпні садочок закривають на незначний косметичний ремонт, під час якого ремонтувати дах і стелю не будуть. Тут слід зазначити, що все ж таки, завідувачка дитячого садка Ірина Яригіна таки зверталася до управління освіти – фото її звернення було опубліковане в мережі Фейсбук.

Очевидно, що в міськраді Ірпеня виділяти кошти на капітальний ремонт дитячого садочка у Ворзелі, який йому так необхідний, наразі не планують.
Пріоритети у місцевих чиновників наразі інші: так, наприклад, кілька місяців тому у місті відкрили новий арт-об’єкт — фотозону з яскравою квітковою композицією. Вона, як стає зрозуміло, є важливішою ніж падаюча стеля над головами ворзельських дітей!

Підпишись на наш YouTube-канал та FB-сторінку! Будь в курсі конкретних подій, які стосуються саме тебе:

Пиши до редакції, якщо знаєшь про факти корупції або провладні порушують твої права

pero.ukr@gmail.com