Від чого насправді треба вакцинувати українців

639
переглядів
Поки у всіх країнах світу вчені шукають вакцину проти коронавірусу, в Україні народ пішов другим шляхом. Будемо блокуватись від навколишнього світу…

В принципі нічого дивного, адже улюблена приказка українців «Моя хата з краю, нічого не знаю».

Однак, все ж таки обурює ситуація, яка склалась. І в той же час соромно, що саме Україна, молода європейська країна, яка відома світу своїм патріотизмом. Жителі якої переживають страшні події разом і згруповуються в єдину потужну силу, влаштували таку «теплу» зустріч своїм співвітчизникам.

Шкода що наша спільна сила це лише фікція, яка з’являється тоді коли вже час оплакувати постраждалих, або ще гірше жертв трагедії. Нещодавно вся Україна була єдиною в горі, яке торкнулось кожного. Український лайнер було збито, ми готові були порвати кожного хто зазіхнув на українські життя. В той момент український дух був сильним та єдиним, але по факту, нажаль ми могли лише разом зібратись поплакати. І так в інших ситуаціях, які торкаються кожного.

Що ж до українців яких привезли з Китаю, це можливість довести свою відданість нації, згрупуватись і пройти це разом. Люди живі, вивезені від епідемії, сподіваємось що цілком здорові. Тож давайте їх зустрінемо з любов’ю і повагою. Щоб вони розуміли, що вони пережили це не одні.

Однак ні, нам треба в цьому побачити заговір і провокацію, плюнути в обличчя врятованим і закрити залізну завісу.

Як на мене, це не просто паніка громадян, адже наші люди за часту відкритті доброзичливі та самовіддані. Будь-яку паніку роздмухуть та підігрівають, в даному випадку це не перша спроба дестабілізації ситуації в країні.

Єдине, шкода, що тема для спікуляції – людські життя, як і приїхавших так і зустрічаючих українців!

Сподіваюсь, що ті люди, яких переконали в спробі їхнього геноциду, зрозуміють безглуздість ситуації і проаналізують, звідки паніка, кому це вигідно.

В нинішній політичній ситуації, закликаю всіх читати як можна більше статей та постів, аналізувати їх всі, зважувати і робити самостійні висновки.

Не дайте собою маніпулювати, адже вакцини від «псевдофактів» не існує.

Автор: Квашина Дар’я

#коронавірус #вірус #епідемія #україна #зкитайю #хвороба #паніка #дестабілізація #уряд #влада #моз #цжр #цжрукраїна #центржурналістськихрозслідувань