Як журналісту захистити себе у випадку крайньої необхідності?

6
переглядів

В той час, як у суспільстві активно підіймається питання щодо захисту журналістів при виконанні їх професійної діяльності, оскільки все частіше скоюються злочини по відношенню до них. Нажаль, навіть є приклади з тяжкими фізичними та летальними наслідками.

Органи, які видають дозвіл на носіння зброї, в Україні це Дозвільна система МВС, всіляко перешкоджають журналістам отриманню такого дозволу, вигадуючи додаткові, неіснуючі, незаконні правила та довідки, а також піддають сумнівам всі надані документи.

Зокрема у місті Вишневе, розташовано відділення Дозвільної системи Київської області, працівники якого вже близько місяця відтягують видачу дозволу, при цьому жодного Законного підтвердження своїм діям не надають. Журналісти, в свою чергу подали всі необхідні довідки і підтверджуючі документи, які вимагає Закон.

Наразі відомо, що

  • Короткоствольну травматичну зброю, що стріляє гумовими або іншими несмертельними кулями, можуть придбати, наприклад,  працівники судівохоронні структурижурналісти.

http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/REG4917.html?fbclid=IwAR22p60R8XDS1ury5JZ3PdeCuejgyz-7GjdKuyteNZEF6f3yS-MRtqqSMw0

Особа, яка спілкувалась з керівником журналістської організації, коментар надавати відмовилась.

Інспектор зовсім не орієнтується в нормативах і відправляє звернутись пізніше, оскільки він має інформацію, що журналістам дозволи на носіння зброї вже не видають!

Таке перенаправлення відбувається вже тривалий час і зрушень не відбувається!

Журналістам не пояснюють в чому затримка і що треба робити далі…

Звернувшись до адвоката, вони отримали підтвердження про не законність дій працівників дозвільної системи.

Якщо найближчим часом ситуація не вирішиться, журналісти будуть змушені звернутись до суду.