Загадкова смерть Кучапіна: товариш загиблого, Крестюк, назвав себе самозванцем

288
переглядів

Смерть волонтера Олексія Кучапіна продовжує дивувати українців новими подробицями. Кілька днів тому ми вже писали про те, що друзі та товариші загиблого не погодилися із офіційною версією слідства, яке заявило про природню смерть чоловіка, та звинуватили правоохоронців у намаганні «зам’яти» справу, внаслідок чого поліцейські таки відкрили кримінальне провадження з поміткою «умисне вбивство».

Не останню роль у цьому зіграв священник Захарія Керстюк, який повідомив, що правоохоронці виступають проти проведення незалежної судово-медичної експертизи та не віддають родичам тіло померлого, а згодом оприлюднив фото скривавленого дивану, який, за словами очевидців, винесли з квартири, де знайшли тіло Кучапіна. Також священник повідомляв про те, що загиблому неодноразово погрожували через його професійну діяльність.

І от тепер, коли чи не вся Україна стежить за цією справою, Керстюк змінює свою думку, відмовляється від своїх слів і називає себе самозванцем у волонтерській спільності: у своїй заяві на сторінці у Фейсбуці він повідомив, що жодного відношення до організації «Дім милосердя» він не має, і допомогою беззпритульним ніколи не займався. Також він визнав, що Олексій скоріш за все помер природньою смертю.

Різка зміна настрою товариша загиблого Кучапіна, повідомлення про те, що він деякий час не буде ні з ким спілкуватися, та прохання нікому його не турбувати наштовхують на думку, що на священника Захарію Керстюка, так би мовити, «вплинули» люди, які були зацікавлені у тому, щоб справа розвалилася.

Також слід зазначити, що Керстюк повідомив про те, що наразі в нього зламано три ребра, рука, нога та багато чого іншого, але попросив не пов’язувати це із справою Кучапіна, оскільки у гіпсі він ходив ще з початку липня. Однак навіщо людині у такому стані займатися розповсюдженням «фейкових» новин, невідомо, що знову ж таки наштовхує на думку про те, що свою думку Керстюк змінив не просто так.

Нагадаємо, 16 липня столичний волонтер Олексій Кучапін повідомив своїй дружині про те, що їде у Дніпро по справах, після чого зник. 19 липня його дружина звернулася до поліції із заявою про зникнення Олексія, а за кілька днів правоохоронці повідомили, що знайшли тіло волонтера у приватній квартирі в Деснянському районі столиці. Детальніше ТУТ.

Померлий був керівником ГО «Дім милосердя», яка займалася допомогою київським безпритульним. Як повідомляють друзі загиблого, останнім часом Олексій займався розслідуваннями схеми продажу дітей на експорт і опікувався дівчатами-сиротами, які через неї потрапили в рабство. Також він допомагав людям похилого віку з інвалідністю повертати втрачені під час шахрайських дій квартири.