Среда, Январь 20, 2021

Законна ділянка

Вже не для кого не секрет що кожен громадянин України, який досяг 18 річчя, має конституційне право на безоплатне отримання земельних ділянок на території своєї держави, яке підтверджується Земельним кодексом України.

Але чи справді так просто отримати ту омріяну землю?

Команда ЦЖР взялась за цей проект з метою довести, що отримати реально, хоча і не просто!

З нашою допомогою громадяни отримують можливість бути почутими органами місцевого самоврядування та добитись від них законної ділянки. Тобто, журналісти ЦЖР отримують та вивчають інформацію про вільні земельні ділянки, від уповноважених органів (згідно ЗУ «Про публічну інформацію» та за допомогою журналістського досвіду), діляться з громадянами цими даними. Це значно спрощує процес з визначенням вільної ділянки для пересічного громадянина.

Далі починається найцікавіше, наші юристи та журналісти супроводжують громадянина на всіх етапах, починаючи від правильного написання клопотання до органу місцевого самоврядування, адміністрації чи Держ Зем Гео Кадастру та закінчуючи захистом прав та відео фіксацією на судових засіданнях.

Це зменшує строк такого процесу та значно збільшує шанс досягнення кінцевого результату, адже ми не дамо Вам скласти руки на півшляху!

До речі, не слід лякатись судового процесу в цій боротьбі, оскільки 90% таких справ не обходяться без суду, адже ні один чиновник не прагне віддати земельну ділянку сторонньому громадянину, без примусового зобов’язання. Тому ми сміливо йдемо до суду та виграємо його, маючи всі законні підстави.

Наші спеціалісти вже мають не малий досвід в цьому напрямку, готові допомагати громадянам України використовувати своє законне право! Не втратьте можливості отримати свою земельну ділянку, оскільки земельний ресурс України обмежений, а корупційні схеми чиновників ще більше пришвидшують його зменшення!