Заява Нефьодова — МИТНІ БАЗИ ПРАЦЮЮТЬ!!!

112
переглядів

Чимало українців затамувавши подих чекали результатів сьогоднішньої багатосторонньої зустрічі, яка відбулася в міністерстві інфраструктури.

Єдиним питанням що зібрало в одному місці представників офісу Президента, національної поліції, державної фіскальної служби, міністерства інфраструктури та громадські організації , стало питання щодо вступу в силу нових штрафів за перевищення терміну перебування нерозмитнених автомобілів на території України.

Після тривалої зустрічі, сторони дійшли певної згоди, визначивши порядок наступних дій.

Оскільки закон приймає Верховна Рада, яка починає свою роботу лише в кінці серпня, Законопроект про відтернінування штрафів який подавав ще раніше Президент Зеленський розглядатиметься і прийматиметься в першу чергу, з іншими пріорітетними Законами.

За словами Руслана Рябошапка на протязі строку відтермінування штрафів, буде напрацьовано новий законопроект, який врегулює порядок розмитнення автомобілів

Але на той момент, коли розглядатиметься законопроект Президента, Закони про захмарні штрафи вже вступить в силу, тому лідери «Авто Євро Сили» закликають утриматись, по можливості, від експлуатації авто в найближчі 10 днів.