Звалище у дитсадку і бездіяльність Боярської влади: Зарубін мовчить

329
переглядів
Стихійне сміттєзвалище розмістилось на території дитячого садку на вулиці Лінійна, 30 у місті Боряка. Ані комунальні служби, ані влада міста не поспішають ліквідовувати гору побутових відходів, серед яких можуть бути й досить небезпечні предмети. Основна проблема заключається в тому, що на небезпеку наражаються діти, які тепер проводять час в садочку, що все більше нагадує сміттєзвалище.
Громаді міста увірвався терпець. Люди збунтували і намагаються привернути увагу мера до проблеми. Кількість сміття не лише не зменшується, а й постійно збільшується. У відеозверненні до міського голови — Зарубіна Олександра Олександровича місцевий житель нагадав, що було б непогано дотримуватись своіх обіцянок та виконувати роботу. Активіст підкреслив нагальність проблеми, адже мова йде про дітей.
Зрозуміло, що таке самоорганізоване звалище — це результат бездіяльності та байдужості комунальних служб ЖКГ. Тим паче, це не єдиний випадок стихійного звалища у місті.
В свою чергу, Олександр Зарубін жодним чином не відреагував на звернення активістів та не дав публічних коментарів. Відтягувати нікуди — голова Боярки мусить звернути увагу на відповідні служби, які ігнорують свої обов’язки.
Нагадаємо, що раніше журналісти ЦЖР розповідали, як у селі Пухівка Броварського району місцевий депутат незаконно розпродавав земельні ділянки.
Підпишись на наш YouTube-канал та FB-сторінку! Будь в курсі конкретних новин, які стосуються саме тебе:
Пиши до редакції, якщо знаєшь про факти корупції або провладні порушують твої права
pero.ukr@gmail.com